CTC Eco Heat 400

CTC EcoHeat 400 LT Naudojimo instrukcija (lietuvių k.)
EcoHeat 400 Bukletas (lietuvių k.)

CTC Eco Heat 400 – tai populiariausias ir efektyviausias geoterminis šilumos siurblys Švedijoje su lietimui jautriu ekranu.

4,3 colio ekranas su aiškiais simboliais užtikrina patogų ir paprastą šildymo ir karšto vandens sistemų valdymą ir darbinių parametrų peržiūrą. Dėl naujų techninių sprendimų EcoHeat modelis paruošia daugiau karšto vandens. Be to CTC garantuoja, kad naudojant jų šilumos siurblius bus užkirstas kelias „Legionella“ bakterijos veisimuisi. Dėl pažangių sprendimų karštas vanduo ruošiamas tik tada, kai jo reikia, o ruošiant karštą vandenį, jo kiekis bus didesnis nei iš standartiniuose modeliuose integruoto 180 Ltr tūrinio boilerio.

„Energyflex“ sistema suteikia galimybę prijungti ir kitus šilumos šaltinius (saulės kolektorius, granulinį ar dujinį katilą ir pan.). Gali šildyti baseiną. Vasarą galima šildyti vonios patalpų grindis.

Prijungus CTC Comfort priedą galite vėsinti patalpas vasaros metu.

CTC Eco Heat privalumai:

  • Gali valdyti kelias skirtingas šildymo sistemas.
  • Itin efektyvi karšto vandens ruošimo sistema. Integruota 223 litrų vandens talpa. Didesnis karšto vandens kiekis. Karštas vanduo paruošiamas greičiau ir pigiau nei naudojant šilumos siurblius su integruotu tūriniu boileriu.
  • Galimybė šildyti grindis vasaros metu (pvz. voniose).
  • Itin aukštas efektyvumo koeficientas (COP 5,04).
  • Pagamintas Švedijoje, Ljungby mieste.

CTC ne veltui laikomi lyderiais šilumos siurblių gamybos srityje. Jie pirmieji pristatė šilumos siurblius su integruota karšto vandens ruošimo sistema!