CTC Eco Zenith i250

CTC_EcoZenith i250 Naudojimo instrukcija (lietuvių k.)

CTC Eco Zenith i250 - tai geriausiai Švedijoje parduodamos daugiafunkcinės talpos EciEI evoliucija, kuri dabar dar efektyvesnė, yra visiškai naujo dizaino ir su integruotu lietimui jautriu ekranu.
Valdymas ir nustatymas.
4,3 colio spalvotas lietimui jautrus ekranas su aiškiais simboliais ir lengvai suprantamu tekstu užtikrina patogų ir paprastą šildymo bei karšto vandens ruošimo sistemų valdymą ir darbinių parametrų peržiūrą.
Naujas dizainas.
CTC Eco Zenith i250 yra baltos spalvos. Kad sumontuota talpa atrodytų gražiai ir tvarkingai, viršutinėje dalyje esančios jungtys yra uždengtos skydeliu (naudotojų patogumui siūlomi trijų skirtingų aukščių skydeliai; standartiškai komplektuojama su 146 mm aukščio skydeliu).
Instaliuokite dabar. Papildykite vėliau.
CTC Eco Zenith i250 gali veikti kaip 15 kW galios elektrinis šildytuvas. Dėka integruoto šilumos siurblio valdiklio, prie talpos gali būti prijungti vanduo/vanduo tipo šilumos siurbliai EcoPart 406 - 410 ar oras/vanduo šilumos siurbliai EcoAir 406 - 410, kad gauti visiškai išbaigtą šildymo sistemą su šilumos siurbliu.
Dar našesnė karšto vandens ruošimo sistema.
Dėl naujų techninių sprendimų sistema dabar gali paruošti dar daugiau karšto, buitinio, vandens. Be to, CTC garantuoja, kad naudojant CTC Eco Zenith i250, bus užkirstas kelias legionelės bakterijų dauginimuisi. Dėl pažangių sprendimų karštas vanduo ruošiamas pagal poreikį tik tada, kai jo reikia.
Vėsinimo funkcija.
Su CTC EcoComfort priedu galite džiaugtis vėsiu oru vasarą. Šis priedas vėsią gręžinio temperatūrą (pasyvaus vėsinimo modulį CTC EcoComfort naudojant su CTC Eco Part) panaudoja patalpų orui vėsinti.
Tolygus temperatūros pasiskirstymas be triukšmo.
CTC naudoja patentuotą technologiją, kuri užtikrina daug tolygesnį šilumos pasiskirstymą. Dėl integruoto automatinio vožtuvo nuolat palaikoma reikiama temperatūra radiatoriuose ir grindinio šildymo sistemose.
Kadangi palaikoma pastovi temperatūra, patalpose nesigirdi erzinančių garsų radiatoriuose ir grindinio šildymo vamzdžiuose (šią problemą sunkiai pavyksta išspręsti daugeliui gamintojų).
Laisvė, kuri papildomai nekainuoja.
Energyflex sistema suteikia galimybę prijungti kitus energijos šaltinius. Naudojant numatytas papildomas jungtis, galima prijungti saulės kolektorius, šildyti baseiną ir t.t. CTC - lyderiai šilumos siurblių gamybos srityje.