CTC Eco AIR 500

Eco Air 500 Naudojimo instrukcija (anglų k.)

CTC Eco AIR 500 - tai naujausias, tyliausias ir efektyviausias ORAS/VANDUO šilumos siurblys su inverter technologija. Jo inovatyvumas - inverteriu valdomas kompresorius užtikrina minimalias eksploatacines sąnaudas. Jūs niekada nesuvartosite daugiau energijos nei reikia, ir tai, žinoma, dar labiau sumažins šildymo išlaidas. Aukštas sezoninis naudingumo koeficientas (SCOP 4.90), kuriuo matuojamas šilumos siurblio darbas per metus, reiškia, kad su šiuo šilumos siurbliu išlaidas šildymui galite sumažinti iki 80 procentų.

Savo patalpose norite naudoti geriausią įrangą? Norite patikimesnio sprendimo ateičiai? Viskas įskaičiuota? Norite sprendimo, kad niekada neliksite be karšto vandens? Tuomet CTC Eco Air prijunkite prie Eco Zenith 250, Eco Zenith 350 arba Eco Zenit 550 multifunkcinių talpų.

Norite pasilikti senajį katilą? Tam nėra jokių kliūčių – Eco Air gali būti sėkmingai naudojamas su anksčiau sumontuotu dujiniu, skysto kuro ar malkomis kūrenamu katilu. Su šiuo šilumos siurbliu šildymo išlaidas sumažinsite iki 80%.

CTC EcoAIR 500 privalumai:

  • *Galingumas pagal poreikį – modelis 510 – nuo 2.0 iki 10 kW, modelis 520 – nuo 4.9 iki 22 kW.
  • *Inverteriu valdomas kompresorius.
  • *Efektyvus veikimas iki -22°C lauko temperatūros (sugeba paruošti +65 °C).
  • *Energijos klasė A++.
  • *Itin aukštas sezoninio efektyvumo koeficientas (SCOP 4,9).
  • *Sukurtas ir pagamintas Švedijoje, Ljungby mieste.

CTC ne veltui laikomi lyderiais šilumos siurblių gamybos srityje. Jie pirmieji pristatė šilumos siurblius naudojančius oro/vandens šiluminę energiją!